Tworzenie stron www a perswazja

Podczas tworzenia stron www warto decydować się na zastosowanie specjalnych technik, które przyczyniają się do utrzymywania lepszych relacji z użytkownikami. Jednym rozwiązaniem okazuje się licznik odmierzający czas do końca akcji promocyjnej bądź aukcji. Taki licznik może jeszcze prezentować ilość produktów w magazynie. To pewne działania, które skłaniają klientów, aby zamówili szybciej. Oczywiście część osób nie zareaguje na taką reklamę. Natomiast pozostali wręcz przeciwnie, zdecydują się na zamówienie.

Poświadczają to również pewne badania, które zostały przeprowadzone u kilkuletnich dzieci. Wpuszczono je do pomieszczenia, gdzie znajdowały się ogólnodostępne zabawki i niedostępne dla nich zabawki za szybą. Bez względu na rodzaj zabawek, zawsze chciały dostać się do tych zabawek za szybą. Mamy więc wrodzoną chęć pozyskiwania rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się nam niedostępne. Takie wyniki mogą mieć następnie duży wpływ na wygląd stron internetowych.

Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji

Kiedy sami mamy styczność z trudną sytuacją bądź decyzją, to czujemy się nieswojo. W tym celu poszukujemy cennych informacji, aby zwiększyć swoje doświadczenie i opanowanie. Poznajemy także opinie innych osób. W tym celu warto jest na stronach internetowych umieszczać także komentarze klientów, użytkowników, opinie ekspertów. One są w stanie zbudować z nowymi klientami o wiele lepsze relacje, które będą przynosiły dalekosiężne skutki.

Coraz więcej stron www jest tworzonych w postaci Landing Page. Również na nich znajdzie się miejsce na opinie. Takie rozwiązania zalecają również twórcy różnych modułów gotowych stron w technologii WordPress. Ukazują w nich kategorię „Testimontials„, która oznacza opinie klientów.

Jeśli podejmujemy takie starania, to internauta od samego początku do końca na naszej stronie czuje się bardzo komfortowo. Wynika to również z właściwego interfejsu, który się na nim znajduje. Należy dopracować również to, aby poprawnie wyświetlał się on na wszystkich urządzeniach, także mobilnych.

Dzięki temu strony firmowej i sklepy internetowe uzyskują o wiele większe zyski. To tylko uświadamia, jaką staranność należy zachować podczas projektowania nowej strony internetowej, która będzie dokładnie oceniana przez internautów, czyli potencjalnych klientów.

 

Radzi Agencja Interaktywna Virtual Media

Komentarze:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*